WARSZTATY MUSICALOWE

Intensywny warsztat musicalowy pod okiem artystów scen muzycznych


Kilkudniowy warsztat w trakcie którego będziemy pracować nad materiałami z musicalu-niespodzianki, pochylimy się nad utworami muzycznymi, popracujemy nad scenami aktorskimi oraz ruchem scenicznym. Wzorem zajęć kształcących aktorów musicalowych będziemy pracować w równym stopniu nad śpiewem, tańcem oraz aktorstwem. Będziemy pracować zarówno nad utworami grupowymi jak i indywidualnymi.


Przewidywany czas zajęć to 9 godzin dziennie (bloki 3x3) z przerwami. Wieczorami zaprosimy do wspólnego oglądania musicali oraz dyskusji na temat teatru. Intensywne dni musicalowych zajęć i prób zwieńczone będą pokazem pracy.


Informacje organizacyjne:

Ilość miejsc: 8-14 uczestników


Termin:

5-8 lipca
5 lipca (piątek) 17:00-20:00
6 i 7 lipca (sobota i niedziela) 9:00-12:00, 13:00-16:00, 17:00-20:00
8 lipca (poniedziałek) 9:00-12:00, 13:00-16:00, 16:00 - pokaz

 


Warsztaty poprowadzą:

Mateusz Feliński

interpretacja piosenki i emisja głosu

Aktor scen muzycznych i filmowy, mający na koncie współpracę z artystami z Broadwayu, absolwent PPSWA w Gdyni współpracujący m.in. z Teatrem Muzycznym w Poznaniu czy wieloma teatrami trójmiejskimi (Teatr Atelier, Teatr Muzyczny w Gdyni, Teatr Wybrzeże w Gdańsku), wykładowca Akademii Sztuk Scenicznych od 2020 roku.


Joanna Pasternak
sceny aktorskie i interpretacja tekstu

aktorka scen muzycznych i wokalistka, laureatka wielu konkursów m.in. Festiwalu Nadzieja czy Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Przemysława Gintrowskiego, absolwentka PPSWA w Gdyni a obecnie etatowa aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie i asystentka Janusza Józefowicza przy musicalu „Polita”. Jej artystyczne alter ego - Joan Bonjour - cieszyło się popularnością po występie w programie "Mam Talent" a jej wykonanie obejrzano ponad milion razy.


Katarzyna Witkowska

taniec i ruch sceniczny

Aktorka scen muzycznych i choreografka współpracująca z wieloma teatrami muzycznymi w Polsce (Teatr Muzyczny w Toruniu, Teatr Muzyczny w Gdyni, Teatr Nowy w Słupsku), od 2021 roku producentka i asystentka przy spektaklach Wojciecha Kościelniaka,  obecnie II reżyser spektaklu „Quo Vadis” w Teatrze Muzycznym w Gdyni.


Koszt:

680 zł (z noclegiem)

Zniżka 100 zł dla studentów i absolwentów Akademii PAPA
Miejsce:

Warsztaty odbędą się w Bazie Leśnej Akademii Sztuk Scenicznych PAPA, Kowalskie 142, 20 km od Poznania

Dojazd własnym transportem lub możemy odebrać Ciebie z dworca w Biskupicach Wielkopolskich, który jest 5 km od naszej siedziby

Wyżywienie:

koszt 1 dzień

śniadanie 15 zł, obiad 40 zł, kolacja 15 zł

razem 1 dzień 70 zł/1 osoba


Można korzystać z kuchni i gotować samemu.

Koszt korzystania z kuchni 15 zł /1 dzień/1 osoba.