BAZA LEŚNA AKADEMII

prev next
W otoczeniu lasu, tuż obok jeziora, w maleńkiej wsi w Wielkopolsce, czeka na Was nasza wspaniała przestrzeń do twórczej pracy: Baza Leśna Akademii PAPA.

Do dyspozycji uczestników jest niemal 500 m2 przestrzeni warsztatowej i noclegowej. Duża sala na I piętrze z widokiem na ogród i las (a zimą, kiedy nie ma liści, również na jezioro) idealnie nadaje się na zajęcia grupowe, zarówno ruchowe, jak i muzyczne. Na parterze w przytulnym salonie z kanapą i fotelami można poprowadzić bardziej kameralne zajęcia lub spędzić czas po zajęciach na rozmowach. Na parterze znajdziecie też przestronny (50 m2) hol z wielkimi lustrami, który również może pełnić funkcję warsztatową, a także jadalnię, bar, kuchnię, 3 pokoje gościnne i 2 łazienki z prysznicami, ogród zimowy oraz wyjście na słoneczny taras i ogród, latem pełen kwiatów.

Na I piętrze, oprócz sali warsztatowej, są też miejsca noclegowe, ulokowane we wnękach wokół sali oraz drugiej otwartej przestrzeni, którą można zaaranżować wedle potrzeb. Są również łazienki, mini warsztat stolarski oraz wyjście na duży taras.

Na poddaszu znajdują się dodatkowe pokoje gościnne i łazienka. Łącznie dysponujemy 26 miejscami noclegowymi.


Można u nas korzystać z oświetlenia scenicznego, nagłośnienia, projektora multimedialnego i ekranu.

Mamy też dużą polanę, gdzie można poprowadzić np. poranną jogę.
OKOLICA

Polana przed domem, kawałek dalej pola, las i jezioro Kowalskie, gdzie można wybrać się nie tylko na spacer, ale popływać kajakiem (mamy kajak na miejscu, a niedaleko jest też wypożyczalnia, gdzie można urządzić cały "spływ"). Kąpielisko i plaża znajduje się kilka kilometrów od nas w Tucznie).

WARSZTATY

Duża sala na I piętrze oraz salon na parterze to bardzo funkcjonalne przestrzenie na wszelkie warsztaty. Zazwyczaj prowadzimy zajęcia: aktorskie, taneczne, jogę, pantomimę, warsztaty muzyczne i ze śpiewu białego, technologii w teatrze etc. oraz próby do spektakli.

POKOJE

Na parterze mamy 2 pokoje 2 osobowe oraz jeden 4 osobowy. 2 łazienki na korytarzu przy pokojach.
Na I piętrze dormitorium: kilkanaście łóżek we wnękach przy sali oraz wokół pokoju wspólnego, oddzielone parawanami i zasłonami. Przy każdym łóżku szafka/komoda. Łazienka na korytarzu, a w niej: 2 prysznice, 2 toalety i 2 umywalki.
Na poddaszu: 4-6 łóżek, łazienka.

JADALNIA


Noclegi koszt 1 dnia:

dorośli 75 zł/gdy jest więcej niż jeden dzień nocleg

dorośli 85 zł/gdy jest tylko jeden nocleg


Wyżywienie koszt 1 dzień

śniadanie 25 zł, obiad 40 zł, kolacja 25 zł

razem 1 dzień 90 zł/1 osoba


Można korzystać z kuchni i gotować samemu.

Koszt korzystania z kuchni 10/zł /1 dzień/1 osoba.


Sale zajęć

Koszt wynajmu dużej sali – 100 zł/1h

Koszt wynajmu małej sali - 60 zł/h


Przy noclegach grupy powyżej 10 osób korzystanie z sali zajęć bez dodatkowych kosztów.


Przy większej grupie możliwość negocjacji ceny.


Kontakt:
akademiapapa@gmail.com


LOKALIZACJA

Baza Leśna znajduje się we wsi Kowalskie, 20 km od Poznania, w drodze z Poznania w kierunku Gniezna.
Najbliższa stacja kolejowa: Biskupice Wielkopolskie.