PROJEKT

MUZYKA ŚWIATA

środy

godz. 18:00-21:00


start: 13 marca 2019

Zapraszamy do udziału w Projekcie "Muzyka Świata"!

Zapraszamy w podróż pełną najróżniejszej rytmów i głosów. Od wielogłosowych pieśni ukraińskich, po dynamiczne pieśni hiszpańskie i bałkańskie. Nie zabraknie też polskich pieśni tradycyjnych. Głosom towarzyszyć będą najróżniejsze instrumenty, z najdalszych zakątków świata.

Projekt składa się z dwóch części: warsztatowej - pracy nad głosem i umuzykalnieniem oraz repertuarowej - przygotowaniu pieśni, solo i w chórze. Projekt dedykowany jest młodzieży od 15 r. życia, studentom i osobom dorosłym.

PROGRAM:
śpiew biały
prawidłowa impostacja głosu
praca z oddechem
praca nad pieśniami
rozwijanie słuchu harmonicznego (śpiew wielogłosowy)
improwizacja wokalna


PROJEKT ZAKOŃCZY SIĘ KONCERTEM!

 

Projekt prowadzi:

Weronika Kulczyckaabsolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, wokalistka, dyrygent, nauczyciel śpiewu w Akademii Sztuk Scenicznych PAPA w Poznaniu. Aktorka Teatru PAPA. Współpracowała m.in. z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych „Gardzienice” nad tworzeniem dramatu muzycznego „Noc poślubna” Jana Lecha w oparciu o „Sklepy cynamonowe” B. Schulza realizując solową partię Tłujki. Solistka „Akademii Mendelssohnowskiej„ Narodowego Forum Muzyki w 2016 roku, gdzie współpracowała z Chórem NFM pod dyrekcją Pani Agnieszki Franków – Żelazny. Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych i teatralnych. Głos kształciła pod okiem polskich i zagranicznych pedagogów, m.in. dr hab. Małgorzata Woltmann- Żebrowska, Ingeborg Danz z Niemiec, Ubaldo Fabbri z Włoch. Czynna uczestniczka warsztatów Techniki Alexandra z p. Magdaleną Kędzior.

Warsztaty poprowadzą również zaproszeni goście.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE


Termin: środy 18:00-21:00
dwie środy w miesiącu, start 13 marca 2019

8 spotkań po 3 godz.
13.03, 20.03, 3.04, 17.04, 8.05, 22.05, 5.06, 12.06


Koszt: 300 zł (cały projekt)
150 zł dla studentów kursów w Akademii PAPA


Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przez formularz: